Статті

Поверніть собі сплачені податки!

В цій статті мова йде про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі — продажу нерухомого майна в розмірі 1% від його вартості. Я вже писала статтю на цю тему, але зважаючи на кількість питань, що виникають в процесі повернення зазначених коштів — вирішила дещо доповнити.

Як з квартирного будинку утворити індивідуальний житловий будинок («особняк»)?

Ця стаття буде цікава мешканцям малоквартирного будинку. Якщо Ви мешкаєте  у будинку, в якому є наприклад 2-6 квартир і є земельна ділянка навколо будинку на якій розташовані Ваші господарські споруди, гаражі, тощо (або вільна ділянка) – Ви маєте право оформити цю ділянку у власність для обслуговування свого будинку. Право власності на земельну ділянку дає можливість розбудовувати будинок, добудовувати кімнати, будувати окремо стоячі будівлі та споруди, тощо. Але спершу, потрібно так би мовити «утворити»  індивідуальний житловий будинок.

Відповідальність водія у разі відмови від проходження огляду на стан алкогольного сп’яніння

Відповідальність водія у разі відмови від проходження огляду на стан алкогольного сп’яніння

П. 2.5 Правил дорожнього руху передбачає, що водій повинен на вимогу працівника міліції пройти в установленому порядку медичний огляд для визначення стану алкогольного сп’яніння, впливу наркотичних чи токсичних речовин.

Кошти отримані від родичів з – за кордону не оподатковуються!

Варто одразу зазначити, що такі кошти не оподатковуються не від всіх родичів, не будь – яка сума та не у всіх випадках. 

Але, все не так сумно!

Порушення митних правил за ч. 1 ст. 482 Митного Кодексу України

Порушення митних правил за ч. 1 ст. 482 Митного Кодексу України (переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України поза місцем розташування органу доходів і зборів)

Порушення порядку проходження митного контролю в «зеленому коридорі»

Дуже часто службові особи митного органу зловживають своїм службовим становищем чи не до кінця виконують покладені на них обов’язки, що призводить до негативних наслідків для особи, що перетинала кордон і відповідно до складення незаконних протоколів про порушення митних правил. В цій статті поговоримо про порушення митних правил за ст. 471 МК України.

Зміна цільового призначення земельної ділянки: з особистого селянського господарства (ОСГ) на житлове будівництво

На даний час процедура зміни цільового призначення земельної ділянки, можна сказати - спростилась, оскільки вже не потрібно дозволу органу місцевого самоврядування чи місцевої райдержадміністрації на проведення такої зміни (в народі – «першого рішення»). Потрібно лише затвердити проект землеустрою в цьому органі та зареєструвати право власності на ділянку зі зміненим цільовим призначення («друге рішення»). 

Сторінки