Сімейне право

Чи зобов’язана дружина віддавати борг чоловіка і навпаки?

Відповідно до ч.3 ст. 368 ЦК - майно, набуте подружжям за час шлюбу, є їхньою спільною сумісною власністю, якщо інше не встановлено договором або законом. Відповідно до ч.1 ст. 36 СК  шлюб є підставою для виникнення прав та обов`язків подружжя.

Аліменти на утримання повнолітніх дітей, які продовжують навчання

Батьки зобов’язані утримувати своїх дітей до їх повноліття, а також на час продовження навчання  або до досягнення дитиною 23 річного віку.  

Обов’язок утримувати дітей до їх повноліття, а також у випадку продовження ними навчання - покладається на обох батьків, а не лише на одного із них.

Підписатися на RSS - Сімейне право