Об'єкт нерухомості

Несвоєчасна здача будинку в експлуатацію забудовником? Стягуємо моральну шкоду!

Раніше стягнути з забудовника заподіяні збитки покупцю квартири в новобудові у зв'язку з несвоєчасною здачою квартири - було важко, не кажучи вже про моральну шкоду. Суди вважали, що ЗУ "Про захист прав споживачів" не регулює правовідносини, що виникли між сторонами договору купівлі-продажу майнових прав щодо об'єкта нерухомого майна - житлове будівництво та вважали, що якщо такі договора  не передбачали відшкодування моральної шкоди то і  відсутні підстави для її відшкодування. Однак, 07.10.2020р.

Ризики покупця квартири в новобудові при укладенні договору про оплату пайових внесків з ЖБК

Часто клієнти просять проконсультувати та порадити чи можна купувати квартиру в новобудовах за договором про оплату пайових внесків з житлово – будівельним кооперативом. 

Право власника на витребування майна з чужого незаконного володіння

Власник має право витребувати своє майно від особи, яка незаконно, без відповідної правової підстави заволоділа ним. Такий власник має право звернутись в суд з віндикаційним позовом.

Право на звернення до суду з віндикаційним позовом може виникнути у фізичної особи, юридичної особи, держави і територіальної громади в особі уповноважених ними органів.

Підписатися на RSS - Об'єкт нерухомості