Адміністративні правопорушення

В даній категорії я постараюсь зібрати та висвітлити всі статті, практики та консультації щодо справ про притягнення осіб до адміністративної відповідальності за правопорушення передбачені Кодексом України про адміністративні правопорушення, зокрема правопорушення на транспорті; правопорушення в галузі житлових прав громадян, житлово - комунального господарства та благоустрою; в галузі торгівлі, громадського харчування, сфері послуг; правопорушення повязані з корупцією; тощо. Правопорушення повязані з порушенням митних правил висвітлені в категорії "Митне право", однак деякі консультації з процесуальних питань можна буде віднайти і в цій категорії. 

Шановний читач даної категорії статтей - якщо Ви вже в статусі особи, що притягується до адміністративної відповідальності - бажаю Вам уникнути такої відповідальності, а якщо Ви в статусі потерпілої сторони - бажаю Вам притягнути до відповідальності правопорушника. Можливо Вам знадобляться мої поради та консультації, що будуть викладені в новоствореній категорії статтей. 

Відповідальність водія у разі відмови від проходження огляду на стан алкогольного сп’яніння

Відповідальність водія у разі відмови від проходження огляду на стан алкогольного сп’яніння

П. 2.5 Правил дорожнього руху передбачає, що водій повинен на вимогу працівника міліції пройти в установленому порядку медичний огляд для визначення стану алкогольного сп’яніння, впливу наркотичних чи токсичних речовин.

Підписатися на RSS - Адміністративні правопорушення